TRW “GERÇEKTEN ORJİNAL” KAMPANYASI İLE FREN DİSKİ TRW "GERÇEKTEN ORJİNAL" KAMPANYASI


TRW, “Gerçekten Orijinal” multimedya kampanyasının bir sonraki aşamasını hayata geçirdi. Bu defa dikkatleri üzerine toplayan ürün grubu TRW’nin pazar lideri konumundaki fren dışkı programı oldu.


“Gerçekten Orijinal” kampanyasının bir önceki aşaması olan Direksiyon ve Süspansiyon Kampanyası, YouTube’da bir ay içerisinde 1,2 milyon kez izlenerek bir rekora imza attı. Bu sayede TRW’nin halihazırda ki fren, direksiyon ve süspansiyon parça ve sistemlerinden oluşan lider “Köşe Modülü” tedarikçisi konumu daha da güçlenmiş oldu.


TRW Aftermarket Pazarlama Direktörü Ben Smart multimedya kampanyasıyla ilgili şunları söyledi:” Kampanyanın bu aşamasında OE’den gelen bilgi ve birikimimizi kullanarak fren disklerinde performans ve emniyet arasındaki mükemmel uyumu nasıl elde ettiğimizi anlatıyoruz.”


“Gerçekten Orijinal” kampanyasının bu aşamasında TRW Şanghay Ürün Müdürü ve bir Çay Tiryakisi olan Kitty Zhu yer alıyor. İster fren diskleri üzerinde çalışıyor ister Çin’e özgü bir çay seremonisi yapıyor olsun, Kitty yaptığı her işin mükemmel olması için uğraşıyor.


Bu kampanyada TRW’nin emniyet, üretim ve test alanındaki mükemmelliyetçiliğine ilave olarak tüm araç sınıflarına hitap eden geniş kapsamlı fren dışkı ürün gamına dikkat çekiliyor.


TRW, hem Orijinal Ekipman hem de Bağımsız Yenileme Pazarı için her yıl 12 milyonun üzerinde fren dışkı üretiyor. Sektöründe inovasyon lideri olan TRW, en son teknoloji fren dışkı ürün gamı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunuyor.


TRW, bir süre önce korozyona ve yüksek sıcaklığa karşı dayanıklılığı arttırılan Siyah Boyalı Diskleri geliştirdi. Bu diskler hem sektörde bir ilk olma özelliğine sahip hem de tam boyalı disklere kıyasla daha çevre dostu. Ayrıca bazı TRW diskleri VCR kağıt içerisinde paketleniyor. Dışkın yüzeyinde koruyucu yağ olmadığı için temizliğe gerek kalmıyor. Bu da teknisyenler için daha hızlı montaj anlamına geliyor. TRW’nin yüksek performanslı araçlar için ürettiği Yüksek Karbonlu Diskler ise çok yüksek sıcaklığa maruz kaldığında bile deforme olmazken daha iyi performans sunuyor.


Fren dışkı ürün gamında daha fazla emniyet sunan ABS sensor halkalı ve tekerlek rulmanlı fren disklerinin yanı sıra ürün gamına en son eklenen ve yüksek performanslı araçlara hitap eden çift bilesenli fren diskleri de yer alıyor.


Ben Smart sözlerini şöyle sonlandırıyor:” Gerçekten Orijinaller’in kişisel deneyim ve uzmanlığından faydalanarak disklerimizi fren sisteminin tamamıyla uyum içerisinde çalışacak şekilde tasarlıyor ve üretiyoruz. Bu kampanya, OE’nin gerçekten ne anlama geldiğini hatırlatarak ona adeta yeniden hayat veriyor.”


Distribütöründen son tüketicisine kadar dağıtım zincirinin tamamına hitap eden bu kampanya Türkiye başta olmak üzere tüm Avrupa’da hayata geçti.


Kitty’nin hikayesini https://www.trwaftermarket.com/tr/frendiskleri adresinden izleyebilirsiniz.